دربـاره ما :

شرکت زیست فناوران سانا آزما متشکل از افراد مجرب در زمینه بیوتکنولوژی بوده و با هدف تحقیق، توسعه، تولید و توزیع كیتهای تشخیصی آزمایشگاهی، پروتئین های نوترکیب و سایر فرآورده های بیولوژیک مورد نیاز بخش سلامت کشور تاسیس گردیده است. این شرکت، ارتقاء سلامت جامعه را به عنوان محور اصلی فعالیتهای خود مد نظر داشته و همواره سعی کرده است تا محصولاتی با کیفیت مطلوب و طبق استاندارد جهانی (ISO 13485: 2016) را جهت مصرف آزمایشگاه های تشخیصی و تحقیقاتی، کلینیک ها و بیمارستان های داخل کشور و منطقه، تولید و ارائه نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مدیر عامل شرکت به وبلاگ http://drhosseini.blogfa.com مراجعه فرمایید.

    شرکت در سال 1395 موفق به اخذ عنوان دانش بنیان برای طراحی و تولید کیت های تشخیصی الایزا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده است. با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت این کیت ها تنها در اختیار چند کشور پیشرفته بوده و از محصولات پر مصرف کشور با ارز بری بالا می باشند، تولید داخلی این کیت ها می تواند گامی موثر در جهت توسعه اقتصاد کشور باشد.. همه عوامل مورد استفاده در کیت در این شرکت تهیه می شوند.این شرکت در طراحی و تولید کیت های تشخیصی بیماری های دام و طیور نیز فعالیت داشته و در سال 1397 موفق به اخذ مجوز تولید کیت تشخیص بیماری تب مالت گاوی از سازمان دامپزشکی کشور گردیده است.

شرکت زیست فناوران سانا آزما با چشم انداز تولید و عرضه انواع کیت های تشخیصی با الگوبرداری از مدل تعالی سازمانی قصد دارد که مصادیق تعالی بخش کیفیت و ایمنی را به طور مستمر پیاده سازی نموده و به سهم بزرگی از بازار های داخلی و برون مرزی دست یابد.